BOYUTSAL KALİBRASYON LABORATUVARI

Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı kalibrasyon hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 standartına uygun olarak yürüttüğü kalite sistemi içerisinde gerçekleştirmektedir.

Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı tarafından yayınlanan Kalibrasyon sertifikaları TURKAK izlenebilirlik tebliğine , TS EN ISO/IEC 17025 ve ECRI standart şartlarına uygundur.

Rezonans Kalibrasyon , yemek fabrikalarının termometre,buzdolabı,soğuk hava depoları,daldırma termometre vb. cihazların kalibrasyon ölçümlerini sertifikalı olarak yapmaktadır.Ayrıca endüstriyel sektör , otel , turizm , makine , gıda , otomotiv , kimya , tekstil vb konuda faaliyet gösteren bir çok fabrika ve sektöre hitap etmektedir. Firmamız kalibrasyon firmaları arasında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır

Boyutsal Kalibrasyon

Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı tarafından yayınlanan Kalibrasyon sertifikaları TURKAK izlenebilirlik tebliğine ve TS EN ISO/IEC 17025 standart şartlarına uygundur.Rezonans Kalibrasyon Laboratuvarı kalibrasyon hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 standartına uygun olarak yürüttüğü kalite sistemi içerisinde gerçekleştirmektedir.

Ölçümlerini yaptığımız cihaz gruplarından bazıları aşağıda belirtilmiştir ;

Kumpas kalibrasyonu
Mikrometre kalibrasyonu
Şeritmetre kalibrasyonu
Çelik cetvel kalibrasyonu
Gönye kalibrasyonu
Mastar kalibrasyonu
Ölçü saati kalibrasyonu
Su terazisi kalibrasyonu
Açı ölçer kalibrasyonu
Komparatör kalibrasyonu

Boyutsal ölçüm cihazlarınızın kalibrasyonu laboratuarımızda veya yerinizde yüksek doğruluk ve hassasiyette ölçümlerle ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Kalibrasyon laboratuvarımızda ölçümü yapılan tüm cihazlar sertifikalarında tam olarak verileriyle beraber siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Kalibrasyon laboratuvarımızın yaptığı ölçümleri ulusal ve uluslararası bir çok şirket , laboratuvar ve kurum tanımaktadır.

Kalibrasyon

Diğer Kalibrasyonlar

Ph metre kalibrasyonu
 İletkenlik ölçer kalibrasyonu
 Viskozimetre kalibrasyonu
 Refraktometre kalibrasyonu
 Shore A ve D kalibrasyonu
 Mastar kalibrasyonu
 Dinamometre kalibrasyonu
 Tork anahtarı kalibrasyonu
 Ses seviye ölçer kalibrasyonu
 Işık şiddeti ölçer kalibrasyonu
 Yüzey pürüzlülüğü ölçer
 Kaplama kalınlığı ölçer
 Kronometre kalibrasyonu
 Spektrofotometre kalibrasyonu
 Takometre kalibrasyonu
 Anemometre kalbrasyonu
 Flowmetre kalibrasyonu
 Nivo kalibrasyonu
 Total station kalibrasyonu